EĞİTİM FAKÜLTESİMATEMATİK VE FEN ALANLARI EĞİTİMİ BÖLÜMÜ


Öğretim Üyeleri


Kimya Eğitimi

 

Soyad, Ad Ünvan Telefon E-posta
Geban, Ömer Prof. Dr. +90 312 210 4060 geban@metu.edu.tr
Boz, Yezdan Prof. Dr. +90 312 210 3688 yezdan@metu.edu.tr
Uzuntiryaki Kondakçı, Esen Prof. Dr. +90 312 210 4067 esent@metu.edu.tr
Öztürk, Gökhan Öğretim Görevlisi Dr. +90 312 210 4063 gozturk@metu.edu.tr

 

Matematik Eğitimi

 

Soyad, Ad Ünvan Telefon E-posta
Bulut, Safure Prof. Dr. +90 312 210 4058 sbulut@metu.edu.tr
Ubuz, Behiye Prof. Dr. +90 312 210 4062 ubuz@metu.edu.tr
Erbaş, Ayhan Kürşat Prof. Dr. +90 312 210 3652 erbas@metu.edu.tr
Çetinkaya, Bülent Doç. Dr. +90 312 210 3651 bcetinka@metu.edu.tr

 

Fizik Eğitimi

 

Soyadı, Adı Ünvan Telefon E-posta
Eryılmaz, Ali Doç. Dr.  +90 312 210 4055 eryilmaz@metu.edu.tr
Özdemir, Ömer Faruk Doç. Dr.  +90 312 210 3691 ozdemir@metu.edu.tr
Sancar, Mehmet Öğretim Görevlisi Dr.  +90 312 210 4056 sancar@metu.edu.tr
Yıldırım, Ufuk Öğretim Görevlisi Dr.  +90 312 210 4052 yufuk@metu.edu.tr