EĞİTİM FAKÜLTESİMATEMATİK VE FEN ALANLARI EĞİTİMİ BÖLÜMÜ


ogretim-uyesi

Prof. Dr.

Ömer GEBAN

Chairperson

EFA-208

210 4060

geban@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Prof. Dr.

Behiye UBUZ

EFA-216

210 4062

ubuz@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Prof. Dr.

Giray BERBEROĞLU

EFA-214

210 4189

giray@metu.edu.tr

Educational Assessment,

Science

Education

Prof. Dr.

Safure BULUT

EFA-217

210 4058

sbulut@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Doç. Dr.

Ali ERYILMAZ

EFA-211

210 4055

eryilmaz@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Prof. Dr.

Ayhan Kürşat ERBAŞ

EFA-218

210 3652

kursat@gmail.com

Matematik Eğitimi

Prof. Dr.

Esen UZUNTİRYAKİ KONDAKÇI

EFA-210

210 4067

esent@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Prof. Dr.

Yezdan BOZ

EFA-219

210 3688

yezdan@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Doç. Dr.

Bülent ÇETİNKAYA

EFA-215

210 3651

bcetinka@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Doç. Dr.

Ömer F. Özdemir

Vice Chairperson

EFA-221

210 3691

ozdemir@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Öğretim Gör. Dr.

Mehmet SANCAR

EFA-220

210 4056

sancar@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Öğretim Gör. Dr.

Ufuk YILDIRIM

Vice Chairperson

EFA-223

210 4052

yufuk@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Öğretim Gör. Dr.

Gökhan ÖZTÜRK

EFA-213

210 4063

gozturk@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Ali Ihsan MUT

EFA-207

210 4195

mut@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Belkıs Garip

EFA-40

210 7502

belkis@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Betül Ekiz

EFA-209

210 4086

ebetul@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Dilber DEMİRTAŞ

EFA-37

210 7510

ddilber@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

E. Selcan KUTUCU

EFA-209

210 4086

kselcan@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Fatma Nur AKIN

EFA-212

210 3659

fatmanur@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Murat Kol

EFA-204

210 3686

mkol@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Mustafa TÜYSÜZ

EFA-202

210 3665

mtuysuz@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

N. Ece EREN

EFA-40

210 7510

neren@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Özlem OKTAY

EFA-212

210 3659

ozoktay@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Ümmügülsüm CANSU KURT

EFA 40

210 7503

ucansu@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Zülal ŞAHİN

EFA-40

210 7503

zulal@metu.edu.tr

Matematik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Esra CESUR SARICI

EFA-202

210 3665

esarici@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Ayşe Nihan Şatgeldi

EFA-207

210 4195

snihan@metu.edu.tr

Fizik Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Ceren Sosyal

EFA-40

210 7503

sceren@metu.edu.tr

Kimya Eğitimi

Araştırma Görevlisi

Selçuk Kılınç

EFA-40

210 7501 skilinc@metu.edu.tr Kimya Eğitimi

Bölüm Sekreteri

Leyla ÖZDEMİR

EFA-203

210 4049

ozleyla@metu.edu.tr

Bölüm Sekreteri

Gülsün TÜRKAN

EFA-203

210 7548

gulsunt@metu.edu.tr